Koło OM PZW nr 134 "Starówka" -relacja z zawodów spławikowych o „Puchar Kapitanatu Sportowego Koła”.

W dniu 20 października 2024 r. na zbiorniku Żabieniec w Łodzi odbyły się spławikowe zawody wędkarskie o „Puchar Kapitanatu Sportowego Koła”, zaliczane równocześnie do GP 2024 i kończące sezon spławikowy w kole.
W zawodach wystartowało 17 zawodników a zawody rozgrywane były w dwóch sektorach.
W sektorze „A” I miejsce zajął Kol. Rafał Grabowski, który wagą ryb, został zwycięzcą zawodów i zdobywcą Pucharu Kapitanatu Sportowego.
W sektorze „B” zwyciężył Kol. Piotr Haupt zajmując II miejsce w klasyfikacji generalnej.
W kategorii „Największa ryba” zwyciężył również Kol. Rafał Grabowski.
Zwycięzcy otrzymali, ufundowane przez Zarząd Koła PZW nr 134 „STARÓWKA”, puchary, dyplomy pamiątkowe i statuetkę w kategorii największa ryba oraz ufundowane przez sponsora zanęty i atraktory.
Zawody sędziowali Koledzy: Zenon Staszczyk, Piotr Zuchmantowicz. i  Wiesław Gościniewicz.
Poczęstunek dla uczestników zawodów przygotowali Koledzy: Andrzej Chmurski i Grzegorz Błaszczyk.
Zarząd Koła dziękuje sponsorowi oraz wszystkim uczestniczącym w zawodach i w ich organizacji, szczególnie Kolegom, którzy w dniu poprzedzającym zawody przygotowali do nich łowisko.
Kapitanat Sportowy Koła informuje, że wyniki klasyfikacji GP 2024 koła zostaną ogłoszone na Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczym Koła w dniu 30 listopada br.